| cinevaNuStieCeva a întrebat:

Salut.Vreau sa stiu daca am voie sa imi fac o stampila personalizata. Adica sa o am sa ma joc cu ea pe acasa. Vreau raspunsuri doar daca stiti si nu vreau raspunsuri de genul "Da' ce-ti trebuie tie stampila"sau "nu te baga stai cuminte"

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, iti poti face, doar ca este interzis ca aceasta sa contina insemne ale Romaniei si sa fie similara cu a unor institutii/organe publice.

| sierra1 a răspuns:

Fă-ți, nu e nici o problemă, uite aici de unde iei așa ceva:
http://online.colop.ro/produse/stampile-placuta-text-personalizata.html