| OchiiCaprui a întrebat:

Salut.Vreau sa stiu mai multe despre Adolf Hitler!

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bunî.
Cât este netul de mare nu ai găsit nimic de acest om care nu a știut decât să omoare?
Pa, pa.

| RAY a răspuns:

Germania era condusa de evrei erau milioane de ei,dupa criza care a bagat frica in europa Germania nu reusea sa iasa din ea din cauza tratatului prin care trebuie sa plateasca, nu uita ca tot ei au pierdut si primul razboi, crizele astea economice au dus Germania la razboi, hitler a profitat de asta prin carisma de care datea dovada, prima oara a inceput cu evrei dar a spus la englezi sa-i trimita la ei in tara astia au refuzat, apoi a inceput toate masacreele

suntserios
| suntserios a răspuns:

Http://lmgtfy.com/? q=adolf+hitler

| OnuOnulică a răspuns:

Cele mai interesante lucruri si chestii despre viata lui Adolph Hitler aici: http://biografii.famouswhy.ro/adolf_hitler/

| cristimihailov a răspuns:

Mai bine invata despre decebal...

| Rareș1234567 a răspuns:

Hirler a fost un neamț, care conducea toata armata, el a creat o legiune Nazista, a inventat semnul lui iar dupa ce a ajuns la o putere suprema a inceput sa omoara oameni in masa foarte mare, pastrand rasa galbena, dar toate tarile cucerite de el sau unit invingandul. Funda please!

| RAY a răspuns (pentru Rareș1234567):

Vorbesti prosti, in primul rand a fost austriac venit din Austria in Germania, a luptat in primul razboi mondial unde a luptat pana in ultimul moment