| mitroidenisa29 a întrebat:

Salut,vreau să știu și eu daca am făcut un împrumut la Credius e posibil să te execute silit sau să apeleze la cai legale ori vor doar să sperie oamenii prin orice mod? Telefon, email..etc am si eu un împrumut la ei și mă tot terorizează ca vor recurge legal să își recupereze suma dacă nu plătesc în 48h.Ce pot face? Sa rad sau să plâng? Ce știți de ei? Oricum parerea mea despre ei e ca sunt niste gunoaie.
La cine trebuie să cer o parere? Cei în situația mea cum ați procedat? Scuzați expresia! Fara comentarii răutăcioase, va rog.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este foarte posibil sa te execute silit si o sa platesti mai mult decat datorezi in prezent, la datorie se vor adauga penalitati de neplata si cheltuieli de executare.