| Razvan223 a întrebat:

Daca am luat o amendă STB, iar eu sunt din Ploiesti, as putea sa o plătesc inclusiv în Ploiesti la o anumita trezorerie? Sau o pot achita doar in București?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, se poate plati la orice trezorerie sau si la CEC Bank.

| deejay_7388 a răspuns:

Salut. Tocmai ce mi-am primit si eu amenda pe stb, si tot din Ploiesti sunt. Pana la urma ti a venit amenda acasa?

| deejay_7388 a răspuns:

Salut. Amenda ti-a venit acasa?

| Razvan223 explică (pentru deejay_7388):

Salut! A venit acasă, o poți plăti la secția Nr. 2 e pe șoseaua Vestului, la etaj. Se poate plăti în termen de 15 zile pe jumătate, nu o lasă până în ultima zi.