| gossipgirl2432 a întrebat:

De curand am obtinut permisul de conducere si am o problema... Nu stiu daca e considerata o "problem" inca, darr...
La semnatura de pe permis, care, in mod normal ar trebui sa fie a mea, e alta semntura, adica sunt 2 litere total pe langa cu scrisul meu, nici nu am literele alea in semntura.
Ar trebui sa merg la politie?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este nici o problema, semnatura se poate schimba in timp.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In 12 ani de permis nu m-a intrebat nimeni de semnatura de pe el, nu vad de ce ar intreba careva