| theeternal a întrebat:

Salutare.
Eu, in timpul liber, ma ocup de "music production" - sunt inca in stadiul de invatare/experimentare. Daca fac o piesa care sa contina vocal samples de pe net care sunt "free copyright", si o postez pe Youtube, in ce conditii pot sa imi asum contentul pe care l-am creat ca fiind al meu si sa-l monetizez? Dau funda

P.S. Nu prea sunt sigur in ce categorie ar trebui sa postez, banuiesc ca e ok aceastawinking

1 răspuns:
| Caty68 a răspuns:

Ai spus chiar tu "free copyright"winking