| AndreiManolache a întrebat:

La înregistrarea la ONRC știu că se pot pune mai multe coduri CAEN la coduri secundare. Cât mă costă la fiecare cod secundar pus sau cum se calculează la codurile secundare? Că aș vrea să îmi pun undeva la vreo 8 coduri CAEN secundare, asta deocamdată. Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| bystefu a răspuns:

Nu te costa nimic la deschiderea firmei, daca vrei după aceea să mai adaugi peste cele existente te costa.Inainte de scoaterea taxelor era undeva la 180 ron/cod, acum e posibil sa fie mai putin.

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca pui 8 secundare nu e nici o problema.