| Ferii a întrebat:

Salutare, paintball-ul este legal sa joci dacă nu ai 18 ani? (am 14)?

3 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Eu am fost prin clasa a 6-a in saptamana altfel dar locul era destul de dubios rolling on the floor Cel mai bine ar fi sa suni la locul respectiv si sa intrebi, nu te musca nimeni.

In alta ordine de idei, sa stii ca la laser tag este la fel de distractiv si nu te lovesti pe bune. Daca stai in Bucuresti iti sugerez sa mergi la laser megazone, e destul de smecher.
Costa 10 lei meciul dar nu prea poti sa joci mai mult de 4-5 caci obosesti.

| Andresso a răspuns:

Nu se poate, daca te vede politia, te baga in ciment!

| NeaNicu78 a răspuns:

Se poate juca doar dacă ești însoțit de un adult, ai aici un link cu descriere despre paintball (reguli) :

https://www.sdgpaintball.ro/cine-poate-juca-paintball/