| PooChai a întrebat:

Salutare,TPU!
Am cumparat un bilet de avion,Wizzair,am facut check-in-ul cu datele de pe buletinul vechi,care desi nu mi-a expirat inca, l-am schimbat.
E vreo problema daca merg cu buletinul nou?
Sau e nevoie sa modific numele pasagerului si sa fac din nou check-in-ul?

Răspuns Câştigător
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Nu, e valabil asta nou.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este nici o problema, poti folosi linistit cartea de identitate noua.

| Alexalinalex a răspuns:

Va trebui sa suni la wizz si sa le spui situația ta, am avut aceeasi problema si am rezolvat sunand la ei

| PooChai explică (pentru Alexalinalex):

Si ai platit vreo taxa de modificare?
Inafara de costul apelului.
Banuiesc ca ti-au luat vreo 20 de euro, ca te tin in telefon jumatate de ora(cel putin) si se taxeaza cu 0, 60 euro pe minut.