| GreyShaw a întrebat:

Am nevoie de ceva detalii.
Acum câteva ore un prieten de al meu a fost,, RESPINS " la școala de șoferi, examen-ul la oraș, deci când mai poate să de-a, după 15 zile sau va trebui să meargă la sediul unde a luat sala,, Proba teoretică " pentru a fi re-programat?
Sau?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dupa 15 zile libere (de fapt 16 zile) poate merge sa se reprogrameze. Pana la data cand va fi reprogramat trebuie sa mai faca cel putin 6 ore de conducere si sa aiba adeverinta in acest sens la dosar. Va fi reprogramat cam dupa aceeasi perioada cat a avut si la prima programare.