| Zaav a întrebat:

Salutare TPU, nu știu dacă am pus întrebarea unde trebuia, dar în fine.
Am nevoie de câteva sfaturi : as vrea sa vin cu un proiect pentru orașul meu, construirea unui parc de street workout (bine nu unul foarte mare), vreau sa știu de ce am nevoie, adică ce ar trebui sa conțină dosarul proiectul și la cine ar trebui sa apelez mai întâi.

Răspuns Câştigător
| Tudy000 a răspuns:

Pai normal ar fi la primarie si dupa aceea sa mergi sa pui marca inregistrata pe proiect, nu de alta da sa nu pui degeaba, si sa nu dai prea multe detalii ca sa nu poata aia fura ideea happy