| ywebzone a întrebat:

Salutare tuturor, mi-a trimis cineva o scrisoare din Canada prin Canada Post cu livrare maxim în 7 zile, AWB RN205555577CA, pe AWB ultimul update e
Location
ROBUHC,
Description
International shipment has arrived in a foreign country
Din ce m-am documentat poșta română imi face livrarea finală, am nevoie urgent de acea scrisoare, intrebarea mea este, unde pot sa ma duc sau sa sun ca sa ridic personal acea scrisoare? Ca sa nu mai astept pana imi este livrată, am sunat la oficiul postal municipal, compania națională Poșta Română, departamentul de corespondenta internationala din cadrul poștei, nimeni nu răspunde la telefon si nici pe mail, mulțumiri anticipate

1 răspuns:
| Charl a răspuns:

Mergi la posta de care apartii si cu siguranta te vor lamurii