| Numereal69ulfilas a întrebat:

Salutare!
Urmeaza sa fac scoala de soferi, e vreo sansa sa iasa la iveala o amenda pe care am luat-o si platit-o anul trecut?

7 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Amenda luata pentru ce? laughing

| Numereal69ulfilas explică (pentru Wr3nch):

E banală, nu e caz a apara in cazier, pentru consum de alcool in spatiul public

| Wr3nch a răspuns (pentru Numereal69ulfilas):

Atunci nu, esti safe.

| Numereal69ulfilas explică (pentru Wr3nch):

Mersi frumos

| Holiday a răspuns:

Doar amenzile penale iti apar in cazier. In plus nu orice condamnare te face incompatibil cu obtinerea permisului de conducere.

| Numereal69ulfilas explică (pentru Holiday):

Stiu asta, dar ma gandeam sa nu apară pe undeva caci totusi e numele si cnpul meu pe ea, deoarece nu stie nimeni de ealaughing

| Lucian4 a răspuns:

Scoala de soferi nu e conditionata de amenzile primite!