| Lukas1994 a întrebat:

Salutari, pot suna la politie daca in fata blocului se afla mai multe persoane care fac scandal? Daca sun, le dau adresa si intre timp pleaca astia, iau eu amenda?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Fa o filmare cu ei si suna la politie!

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

@alina2k18 De ce? Este rusine? Intreaba orice cetatean din alta tara civilizata sa vezi ca asa face: suna la politie. Numai la noi din "bunatate" (prostie) ii lasam sa-si faca de cap hoardele de salbatici.

| alina2k18 a răspuns:

Du-te la ei daca te tinewinking
Mda, ma gandeam eu ca nu laughing
Ce repede vreti sa dati cu pixu pe la politie laughing)))))

| darrio2007 a răspuns (pentru alina2k18):

Ori erai si tu pe acolo?

| Lukas1994 explică (pentru darrio2007):

Intamplator, da. Eram si eu pe acolo, la mine in camera mai exact, incercand sa dorm.

| Lukas1994 explică (pentru alina2k18):

Vezi sa nu te ia vantul, zmeule?

| Liviu a răspuns (pentru alina2k18):

Mai alinuta, incearca tu sa te odihnesti cand lucri in ture, sau cand te scoli dimineata la 5 ca sa pleci la munca.Sa iti urle in creieri o gasca de putoi pana la 3 dimineata.Ca e cool domne, iti garantez, daca ai fi libera, ai petrece cu ei.Dar cand stii ca la 5 te scoli sa bei cafeaua, sa te speli, si sa pleci la munca si te intorci seara la 6 7. Te gandesti ce sa arunci pe ei, o galeata de apa, sau una de benzina.SI aia cu politia e prea blanda.Nici mama SRI-ului nu stie cat injuri la5 dimineata cand suna ceasu.Si pentru ce? crede-ma, devi foarte inventiv.Un vecin pusese ulei ars pe banci ca sa nu se mai aseze, si pe scari laughing rautate ce ea, auzi la ea, da repede cu pixu pe la militie... laughing) ni ma la ea.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Suna linistit ca nu iti face nimic politia daca nu ii mai gaseste acolo.

| Sebastian66666 a răspuns:

Salut, poti filma cu telefonul ce fac "golanii" si poti suna linistit, apoi poti sa faci o reclamatie si politia va circula mai des pe acolo, si nu vor mai fii probleme!✌?
Funda?