| Byb2001 a întrebat:

Se anunță iar stare de urgență? Dacă da, când? Ca nu vreau iar sa stam închiși.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Deocamdata nu, dar dacă vom continua sa fim imbecili probabil

| GabiDumitrescu a răspuns:

Pai ce, te tinea cineva inchis in starea de urgenta? Iti faceai adeverinta cum ca mergi pana la piata si toata ziua, de la 7 la 22, te plimbai de la tine pana la piata...

| Lowkee a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Ahahaha. Si daca il prinde spargand seminte la scara blocului, crezi ca il crede cineva ca se duce la piata?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Lowkee):

Astia care sparg seminte ca babuinii in scara blocului merita amendati indiferent de alte conditii. happy

| Celcestietot a răspuns:

De alertă, s-a prelungit cu 1 lună.