| Alphahkbg a întrebat:

Se poate face plangere unui dirigninte de liceu prin simplu motiv ca e incompetent si e doar cu numele?
Fratimiu a intrat la liceu anul asta si tot apar spardoi ca dupa ploaie in fiecare an si efectiv din cate am inceles astea se bat in ore si cu camerele in clasa(asta cand intarzie profesorul, dar si cand e dirigintele in clasa exceptand bataia de fata cu el gasesti tot ce vrei).
Mai ales furturi si alte trec usor pe langa el omu n-are stres nu stie ca daca se baga diriginte la o clasa are responsabilitate.
Sa va mai zic o faza, tot asa se gaseste unu stiti cum era inainte cu faze de protectie lucruri de genul, s-a gandit mr. juv sa ceara bani la colegii sai ca altfel "ii arde" eu i-am zis ca daca e sa dea in tine il crap(doar na caziere, politie, minor batut de un major...) Asa ca m-am gandit sa fac in asa fel incat sa rezolve dirigintele de la ei, cum vi se pare?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Parintele elevului poate face reclamatie, dar nu cred ca rezolva ceva daca o face singur. Pentru a rezolva ceva este necesar ca mai multi parinti ai elevilor, de preferat majoritatea acestora, sa ii faca reclamatie si atunci aproape precis o sa fie schimbat.

| Alphahkbg explică (pentru Ioandelasal):

De curiozitate camerele care au fost puse obligatoriu de invatamant in clase si pe holuri sunt puse de forma?
Adica de exemplu acele camere daca se deruleaza inapoi filmarile alea nu sunt bune de nimic?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Alphahkbg):

Nu cred ca sunt puse doar de forma, dar n-am de unde sti sigur, am fost scolar in urma cu multe zeci de ani.

| Alphahkbg explică (pentru Ioandelasal):

Mane tu minti -_-
Prostiile astea de camere au fost adaugate obligatoriu in 2015-2016 daca nu ma insel, cand am fost eu in liceu rare ori facea directoarea ceva in legatura cu scandalurile intre cocalari care in fiecare zi gaseai dar no se gasea odata la 2 luni sa verifice intelectuala camerele alea scumpe care nu a dat nimic pentru ele -_-

| Ioandelasal a răspuns (pentru Alphahkbg):

Pe langa ca esti un ţânc, esti unul si foarte necivilizat.
Am spus foarte clar ca nu am de unde sti sigur.

| Alphahkbg explică (pentru Ioandelasal):

Nenea comunist am 21 de ani tanc esti tu bre xd
Daca nu esti pe subiect nu te m-ai baga in vorba doar asa ca trebuie puncte pe site :/...