| eusebiu27 a întrebat:

Se poate prelungi starea de urgenta mai mult de doua luni?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tot anul daca e nevoie.

| eusebiu27 explică (pentru suntserios):

Lasa sa nu

| suntserios a răspuns (pentru eusebiu27):

Nimeni nu vrea, da nu prea tine de noi. Probabil nu va fi prelungita inca 1 luna, dar vor ramene restrictii.

| eusebiu27 explică (pentru suntserios):

A da de asta sunt contient eu ma refer la libera circulatie

| Frank51 a răspuns:

Stati linistiti ca dupa 16 mai veti fi liberi, aproape ca inainte.

| eusebiu27 explică (pentru Frank51):

Pe bune? adica chiar asta imi doresc *** o sa o iau razna aici cel mai mult vreau sa ma duc la scoala

| eusebiu27 explică (pentru Frank51):

Ce crezi ca nu o sa de-a drumu?

| JicaContra a răspuns (pentru eusebiu27):

Da, scolile se vor deschide, 99%

| xandra0301 a răspuns:

Astăzi s-a anunțat ca dacă o sa se respecte "regulile" ca pana acum de pe 16 vom avea o perioada de relaxare adică o sa avem voie, noi ăștia tineri pe afara (pentru ca am impresia ca pentru cei vârstnici o sa fie încă restricții). O sa revină totul la normal dar treptat.