| 12367800 a întrebat:

Se poate renunta la proiectul de pe casa? Sau daca se poate modifica proiectul si cu cat?

Răspuns Câştigător
| Mario76 a răspuns:

Cum sa renunti la proiectul de pe casa? la proiectul de casa poate. Normal, orice proiect de casa se poate modifica in anumite conditii. Dar asta o poate face doar proiectantul/arhitectul care ti-a facut proiectul initial. Pentru orice casa, pentru aprobari trebuie sa detineti si proiect de casa... pentru a obtine PUD si autorizatia de construire.