| ioni3517 a întrebat:

Se poate inchiria o camera la camin studentesc, pentru persoane fizice?

Răspuns Câştigător
| userjune90 a răspuns:

Salut!happy
Numai proprietarul acelui cămin te va putea ajuta, însă trebuie să fie și camere libere pentru a sta acolo o perioadă.
Dar da, dacă sunt camere libere, se poate!happy

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In cazul ca sunt camere libere proprietarul caminului poate aproba inchirierea dar asta o afli doar de la proprietar.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Unele camine studentesti cazeaza in regim hotelier sau dau in chirie camerele, atunci cand nu sunt ocupate (in vacanta de vara, mai ales).

| Frank51 a răspuns:

Doar dacă ai pile la administrator, altfel imposibil.