| Lavinium_Bobby_1984 a întrebat:

SONDAJ:
1. Doriti ca Romania sa ramana membra a Uniunii Europene? (DA SAU NU)
2. Doriti ca Romania sa se reuneasca cu Basarabia? (DA SAU NU)

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și ție la ce îți trebuie acest sondaj?
Respectă politica site-ului!
Pa, pa.

| MMihai a răspuns:

La ce îți trebuie un asemenea sondaj?
Este oricum inutil, sub aspect practic!

| Lavinium_Bobby_1984 explică (pentru MMihai):

Vreau sa stiu opinia românilor

| Dumnezău a răspuns:

1.Nu,pentru ca e organism international de acaparare si anulare a indentitatii nationale si merita flit.
2.Nu,pentru ca ar fi pagubos si ne-am pricopsi cu transnistrenii.

| cypryan11 a răspuns:

1.Da
2.Idem

| Dandanache a răspuns:

1.Da
2. Nu in viitorul apropiat.

| DnBSniperZs a răspuns:

1. Relativ ( thinking )
2. da, de 1000 de ori da, respect pentru fratii de peste prut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. NU(nea Ceasca' ne-a demonstrat ca putem si fara pyzda de UE asa ca PA UE)
2. DA Normal sunt de-ai nostri e BUCATA NOASTRA DE PAMANT dumenzei maty fa mother russia si putin cu stalin fagg lords

| Dandanache a răspuns (pentru anonim_4396):

Ceasca avea relatii politico-economice cu China si tarile din lumea a 3. Daca vrem sa iesim din Ue si sa nu murim intr-o izolare autocratica, mai ales ca va trebui sa hranim si economia Basarabiei, va trebui sa incepem sa exportam si sa facem iar santiere in Somalia si alte tari din Africa.

| xBya a răspuns:

1. Da
2. Nu

| hunterpainting a răspuns:

Da

da

| Memories a răspuns:

1big grina
2big grina

| mariutsa1234567890a a răspuns:

1. love struck
2. Daaa`!

| Lavinium_Bobby_1984 explică:

De CE anume te deranjeaza aceasta intrebare?