| anonim_4396 a întrebat:

Stau la camin si in camera de alaturi, perete in perete sta fosta colega cu care nu m-am inteles.Azi noapte m-am trezit cu mainile mele pe gat si aproape ca nu mai puteam sa respir..si o auzeam pe ea prin perete zicand ca sa mor sau ceva de genul.Am un somn profund pentru ca obosesc ziua.Nu stau degeaba.dar nu este prima data cand o aud prin perete pe ea. zicand numai lucruri urate. Si in plus mai erau si niste baieti la usa care zbierau de mama focului si cand am.iesit afara ajunsesera deja pe scari
Dat m-am dus la toalea pentru ca era deja 2 noaptea si imi era frica de ei.

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

E periculos, daca te trezesti din somn, ca vrei sa te sufoci singura!
Ar trebui sa te consulti cu un psiholog /psihiatru!

| minrest a răspuns:

Nu prea e bine sa auzi prin perete, nici sa faci corelatii prea multe cu baieti zburdalnici de pe hol, nici sa atribui altora respunsabilitate pentru ce faci tu... Doamne fereste! Ma tem de ceva rau, sper sa nu fie schizofrenie; ar fi pacat, esti un copil care invata. Eu as zice sa mergi la psihiatru. Iti urez sa ai TOT norocul din lume.

| alina2k18 a răspuns:

Pai daca faci ca trenu cand dormi sau urli/tipi in timpul somnului normal ca e deranjata pentru ca nu se poate odihni.

| Alexuţ02 a răspuns:

Ce pot spune? Nu prea am înțeles 100% ce vrei să spui și ce făceau mâinile tale dar soluția mea este una simplă ci anume : *Mută-te din acea cameră*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu știu ce să zic, la cămin in general sunt condiții proaste și tot felul de dubioși. Cat dai pe luna?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Să nu fie cu supărare, dar dacă nu ai văzut-o personal, atunci ar trebui să mergi la un psihiatru. Nu știu dacă ai probleme psihice, nu vreau să te jignesc, dar e o problema gravă ce scrii tu acolo.
Cel mai probabil ai halucinații. Repet, nu vreau să te jignesc... si dacă am făcut-o, desi nu vad unde, îmi cer iertare.

| Paula2018 a răspuns:

Poti sa faci o cerere sa te mute in alta camera.