| natsu15082000 a întrebat:

Stie cineva daca treci pe rosu in Dr Turnu Severin in cat timp iti vine acasă amenda sau daca iti vine?
A patit cineva?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De unde să îți vina amenda, crezi că Turnu Severin e Germania sa monitorizeze cineva traficul?

| ywar a răspuns:

Dupa cate stiu eu, daca ai trecut pe culoarea rosie a semaforului ti se suspenda dreptul de a conduce.

| anonim3247 a răspuns:

Auzi - cameră de la magazin.

| goguPatent a răspuns:

Ce ma amuza soferii romani care cred ca suntem in lumea civilizata. Pai la noi nu te opreste politia daca treci pe rosu cu ei de fata

Răspuns utilizator avertizat