| anonim_4396 a întrebat:

Sunt Mandru ca sunt Tigan sunt mandru ca m am nascut in Romania
Cea mai Frumoasa Tara Cele mai frumoase locuri

Sunt Mandru ca sunt Tigan Sunt mandru ca peste 20 de ani Rasa noasttra va deveni majoritara Sunt foarte mandru Traiasca Romania si

Tineti o tot asa!laughing)

8 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

* isi incarca pusca cu doua tevi si astepta in liniste urmatorul sunet...*

| ines a răspuns:

Fiecare se mandreste cu ce e. Forta nu prea te sustine nimeni dar asta e. Dar parca va spunea Roomi.

| M.G.R a răspuns:

Pacat de Antonescu

| M.G.R a răspuns:

Se umple lumea de gunoaie, va inmultiti ca iepurii... traitii dupa ajutoruri sociale, face`ti de rusine aceasta tara

| oOSaritaOo a răspuns:

Şi care vrea să fie întrebarea? Oricum mă bucur pentru tine laughing mândruleee

| slipknot a răspuns:

Am un lagar cu numele tau pe el.

| play007 a răspuns:

Stai linistit ca vor fi mai multi chinezi decat te astepti tu sa fie tigani, peste 20 de ani, in Romania si sa vezi atunci mandrie de tigan tinuta la cutie laughing)

| georgiana_3880 a răspuns:

Bravo tie, eu nu sunt de aceiasi parere ca si tine