| AvalohAlyn a întrebat:

Sunteți sictiriți de clasa politica românească? Chiar mai crede cineva că politicianul are că interes personal tara și cetățenii așa cum ar fi normal sau doar buzunarul propriu?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Din pacate de mult sunt total dezamagit de majoritatea politicienilor, mi se pare ca multi isi urmaresc doar interesul personal si nu bunele tarii.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, nu sunt sictirit. Nu m au dezamagit niciodata pentru ca nu m-am asteptat niciodata la nimic de la ei.