| Generalgrevious a întrebat:

Tik Tok va fi interzis in Romania? Daca e adevarat as fi fericit ca din cauza Tik Tok-ului lumea a ajuns mai proasta.

12 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca va fi interzis pentru intreaga populatie ci doar pentru anumite categorii de bugetari, respectiv pentru cei din ministere, armata, SRI, Politie, etc.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De unde ai scos asta?

| anonimg a răspuns:

Ioandelasal a răspuns bine.
Dar și dacă ar dispărea, ar apare altceva în schimb.
Un viciu nu poate fi eliminat, ci doar înlocuit. Și un viciu nu va fi înlocuit vroedată cu cititul cărților. happy

| gabicoo a răspuns:

Proastă era!
Tik Tokul doar a pus-o în valoare!

| CostinAlamariu a răspuns:

Doamne ajută să fie

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aleluia! Unde semnez petiția? Pentru ca și eu vreau ca tiktok sa dispară din România. Plin de videoclipuri de cacao, cu diferite specimene care își etalează ceasurile sau mașinile luxoase. Mai ales când vezi colorați cum sunt aia din clanul "Ghiocel" arestați acum în SUA. Unii dacă s-ar lauda pe bani munciți, ce bine ar fi. Doua săptămâni am rezistat pe tiktok, iar când am văzut ce postări îmi apar ( random), am zis ca mai bine fără. Jumătate din timpul petrecut pe tiktok doar ascundeam videoclipuri sau blocam fel și fel se specimene de "creatori de conținut". Prefer YouTube!

| AdioTPU a răspuns:

Nu cred. A luat deja multa amploare.

| 199onur7 a răspuns:

Sate auda Dumnezeu amin nici eu nu suport aplicați aia

Răspuns utilizator avertizat
| 199onur7 a răspuns (pentru Generalgrevious):

Sate auda frate dumnezeu eu sunt cu tine sa vezi cum toti ăștia care dau din buric pe tiktok se pune toți pe muncă atuncia îi vad eu laughing)))))))

| anonim_4396 a răspuns (pentru 199onur7):

În general nu mai vezi pe tiktok bătrânele alea care se plâng ca nu pot sta în picioare, doua sau trei stații în autobuz, dar dau din buric pe tiktok de nu te vezi.