| Alxblx a întrebat:

Știți ce acte trebuie pentru ajutorul de calculator in valoare de 200 de euro de la stat? Și cum se procedează?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Din nou: ignoră răspunsurile "la plezneală" (ai și primit așa ceva)

da, poți primi, vezi aici detaliile:

http://legislatie.just.ro/Public/DetaliiDocument/224536

| sierra1 a răspuns:

Deci te-ai uitat?

| Alxblx explică (pentru sierra1):

Da, acum știu, dar e greu ci completarea pe telefon

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Conditia ca sa primesti ajutorul de la stat de 200 de euro pentru calculator este ca familia sa nu depăseasca 250 lei venitul, deci daca părintii au salariu mare nu vei primii nimic de la stat.

| Alxblx explică (pentru CristiDinBucuresti):

Părinți mei nu au niciun venit, ma interesa ce acte trebuiesc