| Ionut659 a întrebat:

TPU dacă toți românii din străinătate ar reveni în România ce s-ar întâmpla? Haideți să zicem că a dispărut pandemiea și virusul pe veci și am primit banii de la Uniunea Europeană.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! În mod cert circulația de pe Iuliu Maniu nu s-ar mai mișca in veci laughing

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai s au intors foarte multi la început de pandemie. Ce s-a intamplat prima data? A crescut infracționalitatea.

| goguPatent a răspuns:

In prima faza ar creste rata somajului si infracționalitatea. Dar pe urma in ceva ani de zile vom avea iar poate meseriasi priceputi, ceva medici suficienti samd.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar repopula din nou țara. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar creste infractionalitatea

| iMihai98 a răspuns:

Probabil ca daca s-ar intampla asta, ar pleca inapoi imediat cand vor vedea preturile din Romania, in raport cu salariile mici, deci mare lucru nu s-ar intampla.