| BosonHiggs a întrebat:

TPU,Sunt handicapat psihic grad 2 accentuat nerevizuibil.Eu pot să fac abonament la Vodafone, telecom, Orange să iau un telefon? Știe cineva?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da poti, pe ăia nu îi intereseaza handicapul tau, ei vor banii tai, ai bani faci, nu ai bani nu faci.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Abonamentul la telefonie il faci in baza actului casei actului de proprietate, nu pe baza certificatului de handicap.

| badriel a răspuns:

Pai sunt destul de sigur ca poti...

| oz_1736 a răspuns:

Conteaza banii tai, nu de unde ii ai. Dar nu cred ca vei avea vreo reducere. Reducere care ar trebui sa o aiba persoanele cu dizabilitati