| AleBo03543 a întrebat:

Trebuie sa fiu sunat de cineva pentru a afla când mă pot duce sa imi ridic buletinul? Mulțumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti-au spus cand ai depus actele dar nu ai fost atent.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu te suna nimeni!
Este obligatia ta sa intrebi al ghiseul politiei, data cand buletinul este gata si-l poti ridica.
De altfel, trebuia sa fii intrebat asta, cand l-ai predat si ai facut poze, pentru cel nou.
In general dureaza 7 zile lucratoare, din momentul cand l-ai depus.

| zilog a răspuns:

Nu te sună nimeni!
ți-au spus ei atunci o dată cu aproximație ți-au dat și o bucățică de hârtie pe care scria gen 30 zile.

Acum dacă au trecut 30 zile mergi pe la ei și colindăi din săptămână în săptămână
si iti zic ei când să te mai duci pe acolo