| LTAA a întrebat:

Un colet trimis luni, prin posta romana, din Bucuresti tot in Bucuresti, cat dureaza?

2 răspunsuri:
| CastraveţiMuraţi a răspuns:

Minim 2 zile lucrătoare (adică oricare zile exceptând weekend-ul, de exemplu dacă îl trimiți vineri va ajunge cu 2 zile "întârziere") și în cel mai rău caz 5 în sezoanele mai aglomerate.

| JustRoby a răspuns:

Nu ar trebui sa dureze asa mult, in acelasi oras/localitate ar trebui sa ajunga in aceeasi zii sau in urmatoarea zi, sper ca te-am ajutat.