| Ioana_Turcin_2000 a întrebat:

Un elev poate primi reducere cu carnet de note daca nu are stampila si semnatura?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Carnetul de elev TREBUIE să fie vizat pe anul respectiv, să conţină ştampila unităţii de învăţământ + semnătura directorului ( şi trebuie să ai poza lipită în carnet, cu ştampila unităţii pe colţul pozei )!

Toate cele bune.

| dannyel86 a răspuns:

Carnetul de note trebuie vizat si stampilat pe anul in curs, pentru a putea beneficia de reducere.

| Gabrielitos14 a răspuns:

Daca carnetelul de note nu este vizat(Stampila+semnatura directorului)nu poti primi reducere.