| AlexDorinel a întrebat:

Unde e mai rau si mai periculos?

1. In India?
2.In cartierul Ferentari?
3.In Somalia?
4.in Texas?

8 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Mexic si SUA, in partile unde sunt bande si totul are legatura cu marfa si traficul de droguri.

| Zuzu1991 a răspuns:

Texas evident, poti fi impuscat oricand de oricine, doar d'aia
https://youtu.be/SWcBfTuek6A?t=28

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

5. La tine acasa.

| aumih16 a răspuns:

India si somalia! in texas hmmm nu are cum sa fie rau! depinde!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cine ești și de zonă. Să zicem că Ferentari e o zonă destul de restrânsă și poți determina cât de periculos e, dar ar fi un nonsens să generalizezi întreaga Indie, Taxasul sau Somalia. Sunt zeci milioane de oameni (sau peste un miliar în India). Deci imposibil de zis.

Răspuns utilizator avertizat
| luigifan a răspuns:

India, dar de ce?

| luigifan a răspuns (pentru luigifan):

E dupa parerea mea, nu stiu exact.