| AvalohAlyn a întrebat:

Unde e Vadim Tudor? Sa facă dreptate,lege și ordine în tara asta,Romania? Trist, foarte trist și regretabil că a murit și mai ales foarte regretabil și trist că nu a fost ales președinte în 2000, Romania pierdand o șansă imensa pentru o Românie a legii și ordinii, a dreptății și svoanenilor cinstiți și patrioti
Ce părere aveți, am dreptate?

4 răspunsuri:
| Apokales a răspuns:

Nu, n-ai dreptate. Vadim Tudor era un nebun, un nebun cu multa cultura generala si atat.

| AvalohAlyn explică (pentru Apokales):

Ce repede cataloghează românii prosti din secolul 21 (mă refer in general) oamenii drept nebun..Vadim Tudor se lupta cu patima pentru țară și împotriva mafiei,hoției și corupției și pentru asta era făcut nebun.e adevărat avea ieșiri vulcanice dar nu erabolnav psihic sau nebun.Voi sunteți nebunii aia care va credeți normali și vă luați după un standard impus de societate făcând nebun orice nu se aplica acelui standard de ex:daca ești asocial,anxios, depresiv, toc-ait sau chiar schizofrenic și daca nu ești că toată prostimea și în standardul impus de societatea asta infecta și coruptă de a fi așa zis normal gata reoedevio catalogați pe orice bolnav de așa ceva drept nebun și îi produceți stigma, dispret fata de bolnav și îl izolați automat social ceea ce foarte trist căci în America nu se întâmplă așa, acolo e democratie pură și adevărată nu ca în Romania unde doar se mimeaza democrația de. dec5 de către Klaus Iohannis Orban și Băsescu etc cel din urmă, Băsescu fiind primul președinte bețiv din istoria României...
Ce părere ai despre noua conducere, despre Iohannis și despre soarta României din 1999 până în 2021?

| Apokales a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Nu l-am catalogat repede, tu m-ai catalogat repede. Vadim a murit prin 2015, parca, am trait cu personajul asta mult timp. Si daca standardele impuse de conventiile sociale nu conteaza, atunci n-ai nimic impotriva homosexualilor, transgenderilor, pedofililor, betivilor, ungurilor, tiganilor, hotilor, corect? La urma urmei dupa niste standarde cataloghezi oamenii.
Totusi fiind mai putin informat de realizarile lui Vadim, poate tu stii mai multe. Ce a facut el asa de important pentru tara?
Si da, in America este democratie, ce democratie a fost zilele astea in America, ceva de speriat. Stiu, ca am mai intalnit oameni de genul asta, cand sistemul nu functioneaza, atunci spun aia nu este democratie, dar pana in punctul ala a fost democratie, din punctul in care nu mai functioneaza este orice altceva, doar democratie nu. Asa ca si la noi este democratie, altfel nu injurai fostii presedinti si actualul presedinte pe net, nu fara consecinte. Este democratia bolnava la noi, da, dar este democratie.
Parerea mea despre noua conducere este ca nu-s buni, dar sunt raul cel mai mic asa cum au votat si americanii de data asta si asa cum votam si noi de 30 de ani incoace, raul cel mai mic. Romania merge spre mai bine.

| goguPatent a răspuns:

Citind ultimele intrebari ale tale dar si aducandu-mi aminte ca esti un votant al lui Sosoaca si gasca de la AUR tind sa cred ca esti doar un troll ale carui intrebari sunt irelevate