| Bobonete a întrebat:

Unde gasesc cea mai ieftina Vinieta in Ungaria?
As avea nevoie de o vigneta pe termen de 15 zile!

Răspuns Câştigător
| Kingbach a răspuns:

Nu este pe 15 zile, Minim 10 zile poti sa iti iei, 10 zile/1 luna/1 an. 10 zile costa 11 Euro.happy

1 răspuns:
| DennK a răspuns:

La vama la nadlac sunt niște gagici gipsy așa care vând viniete de toate felurile. Dar din păcate, pentru Ungaria și alte tari precum Slovacia parca, vigneta e electronica, deci se face in benzinării. Ce te pot sfătui este sa plătești cu cardul, economisești mult. Cu cardul in omv vine 50-55 lei și cash la ghișeu sau benzinarii no name pana la 70-75 lei!