| AlexDorinel a întrebat:

Unde sunt mai multi golani, in rural sau in urban?
Ca si procent.

13 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

La puscarie.

| Simpatic a răspuns:

La oras cu siguranta pentru ca populatia din mediul urban este mai numeroasa zic

| StrongHeart a răspuns:

Sunt golani si in Guvernul Romaniei daca e sa o luam asa.

| aumih16 a răspuns:

La oras cel mai mult! urban mai putin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mediul rural. Acolo si fetele sunt mai rele nu doar baietii.

| Anonimulantisocial17 a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci in Bucuresti de ce sunt asa multi bombardieri asajisi interlopi

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonimulantisocial17):

Ca e mai mare populatia

| Adrian5575 a răspuns:

Golani intalnesti si in mediul urban si in cel rural, doar ca in mediul urban par mai multi pentru ca vin si cei din mediul rural ca sa mearga la scoala/liceu/facultate acolo.

| tudorvolcano a răspuns:

Golănia e un fenomen urban.
La țară, pot fi bețivi, huligani, hoți, sunt alte denumiri, cu toate că se mai folosește „golan" și pe la țară câteodată.

| Ødegaard a răspuns:

E clar că te obsedează ceva

| unomdeosebit a răspuns:

In zonele sarace din mediile urbane si rurale. Nu exista un procent. Unde e saracie e si golanie

| Imacerealkiller a răspuns:

Peste tot. Crede-ma ca am vazut si la rural si la urban. Cam ambele 50%