| LanguageMaster a întrebat:

Ungaria este mai coruptă decât România?

11 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Unde sunt bani, se si fura.
Unde sunt bani multi, se fura mai mult... big grin
Si in SUA sunt uriase furturi, mite politice etc., dar se cheama lobby.

| mgtow a răspuns:

Mai saraca da in rest nu cred

| Dismally a răspuns (pentru mgtow):

Ungaria mai saraca decat Romania? Poate intr-un unviers paralel big grin Romania este mai corupta, mai putin dezvoltata, mai saraca. Sunt peste noi la multe lucruri (pozitive)

| suntserios a răspuns (pentru mgtow):

Mai saraca e doar la forme de relief...

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru suntserios):

Raspunsul anului! In rest ne fac la tot, inclusiv la actrite p0rno, mwhahahaha!

| suntserios a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Poate ii batem la net... cred

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru suntserios):

Asta as fi zis si eu, dar se pare ca ne-au dat-o si acolo. https://www.atlasandboots.com/......the-world/

| Bizon95 a răspuns:

Mai NAZISTA... DA
mai corupta, NU
TOTUSI, ei sunt in spatiul Schengen, NOI NU!

| RoCkKiD a răspuns:

Parca pe evaluarea de anul trecut eram doar putin mai corupti decat ei. De dragul discutiei putem spune ca suntem cam prin acelasi lor.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Cred ca tu ar trebui sa deschizi manualul de geografie, intai.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Ok, uita ce-am scris. Acum ti-am mai citit si alte raspunsuri si tocmai ajunsei la concluzia ca esti un troll idiot.