| croissant a întrebat:

Urgeeent! Heeelp! Am incercat sa fac o comanda la prajitura pe glovo, am platit cu cardul dar din pacate s-a inchis magazinul si imi apare pe aplicatia unicredit suma blocata. Va fi platita maine? Mi-a oprit din banii ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Iti intra inapoi in cateva zile lucratoare.

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca ai platit, si ti-a venit pe mail confirmarea acestui lucru (sau pe telefon), ar trebui sa nu fie probleme. Daca nu a venit astazi si poate sa fie adusa si maine, atunci din nou, nu ar trebui sa fie probleme si ar trebui sa vina maine.

Asa ca, asteapta pana maine. Desi nu stiu exact la ce prajitura te referi, daca este un tort, care vine ca o comanda intr-o anumita zi, ar trebui sa fie ok. Daca este o comanda ce ar fi trebuit sa vina tot atunci si maine nu o sa primesti nicio veste despre asta... cel mai probabil o sa raportezi ca problema, iar pe baza detaliilor despre comanda de pe mail sau de pe telefon, o sa poti sa iti recuperezi banii.

Imi cer scuze ca nu am putut sa ajut mai mult si sper ca esti mai bine!

| CodrutElian1990 a răspuns:

Ti-i returneaza. Poate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ți-o livrează mâine dimineață, sau când stabilești tu. Sună-i mâine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plan B: pana maine fa o prajitura si vinde-o ca sa iti faci banii in caz ca nu ii mai recuperezi.

| croissant explică:

Pe mail am primit un mesaj ca a fost anulat. Dar pe mine ma intereseaza cum ramane cu banii

| Wr3nch a răspuns (pentru croissant):

Iti intra inapoi in cateva zile lucratoare.