| davidddd26 a întrebat:

Va rog spuneți-mi repede daca am activat factura eon electronica mai pot plati cu banii in mana? Va rog tare mult, ziceti-mi.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Normal! Iti vine factura pe e-mail, o scoti la imprimanta sau pe un stick si te duci cu ea la un centru de copiat acte sa ti-o scoata. Apoi o platesti cu cash sau cu cardul, cum vrei.

2 răspunsuri:
| davidddd26 explică (pentru Salontanul):

Deci o pot scoate la imprimanta.Mersi de raspuns!

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru davidddd26):

Multumesc si eu. In partea dreapta a e-mail-ului ai desenata o imprimanta. Apesi pe acel buton radio (asa se numeste) si vei downloada factura. Uneori merge sa si o imprimi direct. Eu doar la gaz mai primesc factura fizica pentru ca firma mea nu are implementat factura digitala.