| Teo0011 a întrebat:

Va salut! Am urmatoarea intrebare:urmeaza sa plec cu avionul din tara peste 2 zile,dar eu voi pleca de acasa noaptea, dupa ora 23:00.Ce trebuie sa scriu in declaratie? Aveti un model, ceva? Multumesc!

2 răspunsuri:
| Werrich a răspuns:

Nu e nevoie de cerere, arati biletul, am auzit ca se accepta.

| Teo0011 explică (pentru Werrich):

Ideea e ca biletul este cumparat de mama din strainatate,eu am doar poza cu biletul,dar contine tot:cod,numar,loc, nume, prenume, data, etc