| alexRE a întrebat:

Vadim Tudor este fascist?

7 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Nu pot sa fiu de acord cu tine pentru ca Vadim Tudor in primul rand este un scriitor, politician si jurnalist. Recunosc ca are niste iesiri necontrolate dar totate le face stiind ca este parlamentar europian si are imunitate.Are un temperament vulcanic la adresa adversarilor politici este un personaj care de obicei face deliciu publicului, fiind usor asociat cu un circar in final este un om care spune multe dar face putine.

| mgtow a răspuns:

Ala putea sa puna Romania pe picioare.

| ioana1704 a răspuns:

Vadim tudor e nebun

| darrio2007 a răspuns:

Nu confunda termenul de fascist cu cel de patriot.Este diferenta foarte mare.

| nutepriveste21 a răspuns:

Nu, e ortodox. E scriitor si un bun actor, poate juca roluri de fascist, nationalist, patriot, justitiar, mesia si orice rol care crede el ca ar putea sa -l ajute sa ajunga la conducerea tarii. Clasa politica e plina de,, actori''!

| andrutzza_6183 a răspuns:

Cu siguranta nu, este ori ce vrei tu dar fascist nu, cred ca ultranationalist ar fi mai bine...din pacate sa sclintit de tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vad aici ca-i catalogat ca nebun,ultranationalist,scrintit, temperament vulcanic, dar pierdem din vedere ca toti cei care au condus o tara mult timp sau un anumit imperiu au avut aproape toate "calitatile"astea nascute din forta launtrica de a domina chiar cu teroare in fata dusmanilor.Singura problema a oamenilor astora a fost si va fi in continuare ca nu stiu cind si unde sa se opreasca.