| gabi8848 a întrebat:

Vreau sa ma duc sa-mi scot diploma de absolvire de la liceu, nu vor să-mi elibereze diploma, pe motiv ca nu faceau la acea vreme, ce sa fac? În 2016 am terminat la particular?

5 răspunsuri:
| F12345 a răspuns:

Bună, prietenului meu i s-a întâmplat sa meargă să își ridice diploma dupa câțiva ani și nu i-au eliberat-o deoarece între timp s-a schimbat denumirea și stampila liceului.I-au putut elibera doar o adeverința care atesta faptul că a absolvit.

| mgtow a răspuns:

Reclamatie la ministerul educatiei sau protectia consumatorului. Ei tio scoate

| gabi8848 explică (pentru F12345):

Salut si sa multumit numa cu adeverinta aia?

| gabi8848 explică (pentru mgtow):

Cred că asa voi face.

| F12345 a răspuns (pentru gabi8848):

Păi el s-a mulțumit doar cu adeverința pentru că avea nevoie sa ducă la locul de muncă, nici nu și-a bătut capul cu aceasta problema tinand cont ca adeverința e echivalentul diplomei.