| XYZsnick a întrebat:

Vreau sa-mi fac un card Skrill, vreau sa stiu cam toate detalile,de ex:cum se face?, cum se foloseste? etc.

Funda

1 răspuns:
| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Intri pe www.skrill.com
Faci cont, si introduci acolo tot ce-ti cere. Date personale, adresa, copie dupa buletin.

Dupa 1-3 saptamani vei primi in posta o hartie, in plic auto-timbrat, pe care s-o semnezi si le-o trimiti inapoi (asta e ca sa dovedesti ca tu esti persoana, si nu e doar un cont facut pentru. spalare de bani). Ulterior iti va veni si cardul in posta. Ai grija la extragerea numerar, deoarece au taxa fixa de 1.80 Euro. Altfel la magazine, nu exista comision.