| Diana_7451 a întrebat:

1)Despre ce este vorba in,, Soarele de la miezul noptii?
2)Ce legatura are acesta cu seria,, Twilight"

Ofer fundita.

Răspuns Câştigător
| Ich a răspuns:

Http://www.scribd.com/doc/16207024/Soarele-de-La-Miezul-Noptii e ca cum ar povesti Edward.

3 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Este exact actiunea din Twilight, doar ca povestita din perspectiva lui Edward. Deocamdata cartea nu este publicata si sunt doar 12 capitole postate pe net. Da-mi un mesaj daca vrei sa ti le trimit. big grin

| IrinaAndreea a răspuns:

Eu aveam doar 12, dar se poate ca intre timp sa mai fi aparut unul. Iti recomand sa le citesti, parca mi-au placut mai mult decat Twilight. :X

| Diana_7451 explică:

Eu am gasit 13 capitole.