| Leonardo_Leo_2001_A6Hb a întrebat:

A aparut "Percy Jackson si olimpienii volumul 4 in limba romana"? daca da lasati un link de unde o pot cumpara dau funda sau macar ziceti editura.A aparut Cronicile familiei Kane volumul 2? Lasati si aici un link de unde pot sa cumpar sau ziceti editura! dau 2 fundee

Răspuns Câştigător
| Teardrop a răspuns:

A apărut la editura Arthur. Încă nu a apărut pe net (nici pe 2 parale, nici pe elefant, nici pe siteul editurii), dar va apărea în curând. Dacă nu, poţi să încerci să o cauţi în librării. Urmăreşte aici:
http://www.editura-arthur.ro/index.php?c=Percy+Jackson&S=1

Cronicile Familiei Kane volumul 2 încă n-a fost tradus.

| Leonardo_Leo_2001_A6Hb explică (pentru Teardrop):

Man pai as vrea sa stiu si cam cand sar baga ca am vazut ca e deja scrisa tongue
Dar oricum mersi de raspuns Funda

1 răspuns: