| AvalohAlyn a întrebat:

A citit cineva "Cartea fara sens "(care face tot sensul)" de Cezar Stefan Jinga? Merita citita? E buna?
O recomanzi?(daca ai citit-o)

Răspuns Câştigător
| Moraru_Emma_1997 a răspuns:

Personal nu am citit aceasta carte, dar ca sfat as putea sa iti sugerez sa te uiti pe internet, este posibil sa găsești recenziile cărții citite de către oameni. Acolo ar trebui să își spună punctul de vedere cu privire la ceea ce îți dorești. Probabil va fi în engleză comentariul, dar cred că va fi destul de ok, un Translate dacă nu te descurci, tot poti obține ideea principala a recenziilor. Poti cauta pe YouTube, sunt sigura ca sunt oameni care povestesc acțiunea cărții in detaliu.

Daca dorești sa citesti ceva foarte util, îți recomand cărți legate de limbajul trupului. Le Găsești și în centrele Cărturești la raionul de psihologie. Sunt extrem de bune, există o carte cu o copertă verde, îmi scapă numele autorului, ( 6 dimineața ) care este extrem de bună ca studiu. Îți spune totul despre limbajul verbal, non-verbal și para-verbal. Vei ști foarte bine cum sa te prezinți la un job, cum sa aflii adevarul cu ajutorul limbajului corpului și multe alte situații foarte interesante. Recomand astfel de cărți!

1 răspuns:
| Moraru_Emma_1997 a răspuns:

Mersi din suflet pentru funda! Ma bucur ca te-am putut ajuta!