| AvalohAlyn a întrebat:

A citit cineva cartea "Poti sa-ti vindeci viata" de autoarea Louise L.Hay sau alta carte ce este scrisa de aceasta doamna? Care? Cum este? V-a ajutat cartea?

Răspuns Câştigător
| crazypop a răspuns:

Salut, aceasta minunata scriitoare te inspira cu adevarat sa o iei pe drumul cel bun, sa te schimbi ca persoana, sa faci exact cum iti doresti tu, dar totul depinde tine, ea te ajuta cu anumite sfaturi dar tu trebuie sa actionezi, ca fara sa actionezi si sa astepti sa vina totul de la sine, nu existawinking
Am o carte de aplicatii practice care te va ajuta foarte mult si este scrisa de ea : Iubeste-te pe tine insuti si vindeca-ti viata, aplicatii practice, e o carte super.

| AvalohAlyn explică (pentru crazypop):

Cartea o ai si in format electronic?

| crazypop a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Nup, prima oara am luat-o de la biblioteca, ca apoi s-o cumpar.