| Expressions a întrebat:

A citit cineva cartea "Shifty fades of gray"?

5 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Da, eu am citit-o.
Nu întreba. Citeşte-o şi află singur. Prietenelor mele le-a plăcut la nebunie, mie mi-a făcut greaţă. Toată cartea e despre cum întreţine Grey relaţii sexuale cu Anastasia, descriind în detaliu cum o chinuie pe Ana în Camera Roşie cu diferite OB-uri, clame pentru sfârcuri şi multe alte chestii.
Sunt 3 volume, dacă crezi că poţi citi aşa ceva, dă-i bătăi.

| Expressions explică:

Merita citita sau nu? (sunt baiat)

| SweetChildOAxls a răspuns (pentru Expressions):

Pai are doar scene de sex si o poveste de iubire destul de emotionanta (asta daca esti fata si mori dupa cartile de dragoste). Deci tie iti raman doar celelalte scene. Nu e cine stie ce. Dar merge de plictiseala.

| Anonymous999 a răspuns:

Merita

| SweetChildOAxls a răspuns:

In primul rand, se numeste "Fifty shades of Grey".
Depinde. Ce fel de intrebari ai?