| AvalohAlyn a întrebat:

A citit cineva "Din tainele vietii si ale Universului" de Scarlat Demetrescu?
Cum e? Cum vi s-a parut? E faina?

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu am citit sad

| FaraNume77 a răspuns:

Dc ti-ai pus imaginea aia satanista la profil?

| AvalohAlyn explică (pentru FaraNume77):

E semnul international al PACII!
happyDeci nu are legatura cu ce zici tu, omule.

| FaraNume77 a răspuns:

Semnul international al pacii: O cruce intoarsa invers si nu doar atat mai are si bratele frante... Simbol satanist anticrestin.

| AwareSty a răspuns:

Degeaba ceri tu parere de la alti! Tu trebuie sa o citesti si apoi o sa vezi cum este cartea respectiva.

| Mimimiere a răspuns:

Pai,a citit-o mama, dar...nu stiu depinde de ce gusturi are fiecare.Mama mi-a zis ceva despre ea, dar mi s-a parut plictisitor..si mna happy Depinde daca esti genul sa te plictisesti repede de o carte, nu o citi [propria experienta on the phoneFundita? happy