| anonim_4396 a întrebat:

A innebunit lumea cu tetralogia napolitana de Elena Ferrante. A citit-o cineva? Isi merita faima sau e doar o altfel de Fluturi?

5 răspunsuri:
| PersonajFictiv a răspuns:

straight face
wtf.

| anonim_4396 explică (pentru PersonajFictiv):

?

| PersonajFictiv a răspuns (pentru anonim_4396):

A intrebat cineva de tine la o intrebare, la conversatii...e intrebarea acolo, ma miram ca ai aparut deodata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu știu cine a înnebunit, dar e prima oară când aud de ealaughing)
După titluri, alea 4 romane par niște tâmpenii, dar să nu mă grăbesc să judec. thinking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am innebunit eu de cate recenzii am vazut Prietena mea geniala in ultimul an. Nu auzisem nici eu de ea inainte. Vad ca urmeaza si o ecranizare.