| Andreea9222 a întrebat:

A returnat cineva carti luate de pe elefant.ro si imi poate spune cum a procedat exact, daca i-a fost aprobat returul si cat timp a durat pana si-a primit banii? Multumesc

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Redau: "Pentru orice problema intampinata, nu ezita sa ne contactezi prin email ( contact@elefant.ro) sau telefon ( 031. 9301)."
Trimiterea banilor se face precizand un cont (IBAN) in care sa-ti vireze banii in maxim 30 zile de la primirea cartilor de catre ei. Atentie! Sa nu returnezi factura, ci o copie.